Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2015 Retina 13" - Core i5 2.7GHz / 8GB / 128GB SSD - Silver
Tootekood: C17Q896NFVH3
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C17Q896NFVH3 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2023-07-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib