Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED M7600QC-L2011W - AMD Ryzen 7 5800H / 3.2 GHz - Win 11 Home - GF RTX 3050 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 40.6 cm (16") OLED 3840 x 2400 (WQUXGA) - Wi-Fi
Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X OLED M7600QC-L2011W - AMD Ryzen 7 5800H / 3.2 GHz - Win 11 Home - GF RTX 3050 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 40.6 cm (16") OLED 3840 x 2400 (WQUXGA) - Wi-Fi
Tootekood: 90NB0V81-M01980 GTIN: 4711081550501
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0V81-M01980 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2400 (WQUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2023-07-21 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib