Mälu Patriot DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16
Tootekood: PVSR416G320C6K GTIN: 814914029831
Eripakkumised
Pakkumised
184,90 € +0,30 € | |||
169,20 € +0,15 € | |||
170,32 € +0,46 € | |||
170,83 € −2,21 € | |||
177,92 € +0,28 € | |||
179,16 € −0,18 € | |||
179,52 € | |||
182,01 € +0,31 € | |||
183,30 € | |||
186,50 € +0,30 € | |||
195,65 € +0,31 € | |||
239,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR416G320C6K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 169.20 |
| Max. hind | 288.99 |
| Toode lisatud | 2023-07-31 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib