Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2015 Retina 15" - Core i7 2.2GHz / 16GB / 512GB SSD - Silver
Tootekood: c02sj0vtfvh9
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | c02sj0vtfvh9 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2023-08-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib