Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2017 Retina 15" 4xUSB-C - Core i7 2.8GHz / 16GB / 256GB SSD - Space Gray
Tootekood: C02V7108HTD5
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C02V7108HTD5 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2023-08-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib