Sülearvuti Asus Vivobook Go 15 R5-7520U/16GB/512/Win11 OLED
Tootekood: E1504FA-L1248W GTIN: 4711387175880
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | E1504FA-L1248W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-09-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib