Sülearvuti Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA-L1252W Mixed Black, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Glossy, AMD Ryzen 3, 7320U, 8 GB, LP
Sülearvuti Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA-L1252W Mixed Black, 15.6 ", OLED, FHD, 1920 x 1080 pixels, Glossy, AMD Ryzen 3, 7320U, 8 GB, LP
Tootekood: 90NB0ZR2-M00XW0 GTIN: 4711387130742
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR2-M00XW0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2023-09-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib