Sülearvuti Asus Vivobook Go 15.6 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB Windows 11 Home Green Grey 90NB0ZR3-M00XY0
Tootekood: 90NB0ZR3-M00XY0 GTIN: 4711387130773
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR3-M00XY0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2023-09-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib