Sülearvuti Asus Vivobook GO 15 OLED E1504FA-L1269W Ryzen 5-7520U | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | W11H | roheline
Tootekood: 90NB0ZR3-M00HB0 GTIN: 4711387175385
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR3-M00HB0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Roheline |
| Toode lisatud | 2023-09-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib