Sülearvuti Asus Vivobook GO 15 OLED E1504FA-L1367W Ryzen 5-7520U | 15,6"-FHD | 16GB | 512GB | W11H
Tootekood: 90NB0ZR2-M00H90 GTIN: 4711387144152
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR2-M00H90 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2023-09-28 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib