Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K6502VU-MA070W Core i5-13500H | 15,6"-2,8k | 16GB | 512GB | W11H | RTX 4050 | sinine
Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K6502VU-MA070W Core i5-13500H | 15,6"-2,8k | 16GB | 512GB | W11H | RTX 4050 | sinine
Tootekood: 90NB1131-M00360 GTIN: 4711387097526
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1131-M00360 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2023-09-28 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib