Sülearvuti Asus Vivobook GO 15 OLED E1504FA-L1322W Ryzen 5-7520U | 15,6"-FHD | 8GB | 512GB | W11H | hõbedane
Tootekood: 90NB0ZR1-M00H80 GTIN: 4711387156438
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0ZR1-M00H80 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2023-10-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib