Sülearvuti HP ProBook 450 G10 Intel Core i7-1355U 39,6cm (15,6", (16GB RAM, 512GB SSD, Full HD, Win11 Pro)
Tootekood: 8X8G6ES#ABD GTIN: 197498582191
Pakkumised
1215,78 € −0,05 € | |||
1230,35 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8X8G6ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1215.78 |
| Max. hind | 1279.00 |
| Toode lisatud | 2023-10-20 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib