Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2017 Retina 13" 2xUSB-C - Core i5 2.3GHz / 8GB / 128GB SSD - Space Gray
Tootekood: C02V9VLUHV22
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C02V9VLUHV22 |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2023-10-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib