Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 i5-12450H / 8 GB / 512 GB (83ER0006PB)
Tootekood: 83ER0006PB GTIN: 197528843414
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83ER0006PB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2023-10-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib