Sülearvuti Apple MacBook Air 15" M2 16GB 256GB
Tootekood: Z18L000XV GTIN: 2000003035625
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z18L000XV |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2023-11-05 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib