Mälu Corsair DDR5 Vengeance RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL36
Tootekood: CMH32GX5M2E6000C36W GTIN: 840006674900
Eripakkumised
Pakkumised
449,90 € | |||
464,90 € +0,81 € | |||
498,20 € | |||
509,74 € | |||
521,41 € | |||
538,20 € | |||
545,28 € | |||
607,96 € +1,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2E6000C36W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 36 |
| Min. hind | 449.90 |
| Max. hind | 669.00 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib