Mälu Corsair Vengeance RGB 64GB (2x32GB) 6000 CL30
Tootekood: CMH64GX5M2B6000C30W GTIN: 840006677116
Eripakkumised
Pakkumised
1214,64 € | |||
1272,90 € | |||
1275,84 € −53,16 € | |||
1290,28 € | |||
1325,20 € | |||
1370,10 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH64GX5M2B6000C30W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 30 |
| Min. hind | 1214.64 |
| Max. hind | 1549.00 |
| Toode lisatud | 2023-12-19 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib