Sülearvuti Lenovo ThinkPad X230
Tootekood: NZD2DMH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NZD2DMH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| VGA port | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2012-10-31 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib