Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Air 2017 13" - Core i5 1.8GHz / 8GB / 128GB SSD - SILVER
Tootekood: SFVFXP7MQJ1WK
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SFVFXP7MQJ1WK |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 128GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Toode lisatud | 2024-01-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib