Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2024) (M3 8-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, RUS) Space Gray
Tootekood: MXD13RU GTIN: 195949637674
Pakkumised
1370,99 € | |||
1457,80 € +0,15 € | |||
1550,07 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MXD13RU |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 1370.99 |
| Max. hind | 1550.07 |
| Toode lisatud | 2024-03-12 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib