Sülearvuti Asus Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 14" | Touch | 2.8k | 16GB | 512GB | Win11 Home | sinine
Sülearvuti Asus Vivobook S14 Flip OLED TN3402YA-KN052W - R5-7530U | 14" | Touch | 2.8k | 16GB | 512GB | Win11 Home | sinine
Tootekood: 90NB1111-M001M0 GTIN: 4711387373972
Info: https://www.asus.com/
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1111-M001M0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2024-03-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib