Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 carbon 14.0" Premium HD+ Anti-Glare (1600 x 900), i5-3427U(2.8GHz)
Tootekood: N3N82MH
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3N82MH |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2012-11-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib