Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1
Tootekood: N3N7ZMS
Arvustused: https://www.google.com/search?q=Lenovo+X1+review
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3N7ZMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2012-11-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib