Mälu Patriot DDR3 ViperX 3RD 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9
Tootekood: PV38G160C9K GTIN: 815530014188
Eripakkumised
Pakkumised
41,35 € | |||
55,10 € −0,10 € | |||
64,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV38G160C9K |
| Tüüp | DDR3 SDRAM |
| Maht | 8GB |
| Kiirus (MHz) | DDR3-1600MHz (PC3-12800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 9 |
| Min. hind | 41.35 |
| Max. hind | 64.70 |
| Toode lisatud | 2012-12-05 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib