Sülearvuti Acer Aspire V3-571 Intel i7 3630QM 2.4GHz 4GB 750GB 5400RPM 15.6" DVD-kirjutaja ilma tarkvarata
Tootekood: NX.RZNEL.017
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.RZNEL.017 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| DVD kirjutaja | Jah |
| Toode lisatud | 2012-12-14 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib