Sülearvuti Apple MacBook Air: M3 chip with 8-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Space Grey
Tootekood: MXCR3D GTIN: 195949635540
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MXCR3D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Hall |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib