Sülearvuti HP Zbook Firefly 14 G11 U7-155H Zbook Firefly 14 G11 U7-155H
Tootekood: 86B04EA#ABD GTIN: 198122919451
Pakkumised
1485,01 € | |||
1501,22 € | |||
1572,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 86B04EA#ABD |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1485.01 |
| Max. hind | 1609.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib