Sülearvuti MSI Cyborg 14 A13VF-023XPL - i7-13620H | 14" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4060
Tootekood: A13VF-023XPL GTIN: 4711377183666
Pakkumised
1039,14 € | |||
1143,00 € | |||
1143,00 € +62,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A13VF-023XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1039.14 |
| Max. hind | 1143.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib