Sülearvuti Asus Vivobook S 14 Flip OLED TP3402VA-KN108W - i5-1335U | 14"-2,8k | Dotyk | 16GB | 512GB | W11 | srebrny
Tootekood: 90NB10W2-M003F0 GTIN: 4711387353202
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10W2-M003F0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib