Sülearvuti Lenovo L14 G5 U5-125U/14Wuxga/16Gb/512Ssd/W11P/3Os/Eng
Tootekood: 21L1002MMH GTIN: 197530844423
Pakkumised
1281,06 € | |||
1303,90 € | |||
1321,26 € | |||
1259,00 € | |||
1259,00 € | |||
1259,00 € | |||
1277,84 € | |||
1289,25 € | |||
1302,70 € | |||
1306,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21L1002MMH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB4 | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 1259.00 |
| Max. hind | 1539.50 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib