Sülearvuti Asus Vivobook S14 Flip i5-1335U/16GB/512/Win11 OLED 90Hz
Tootekood: TP3402VA-KN108W GTIN: 5904726993415
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | TP3402VA-KN108W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib