Kasutatud sülearvuti Lenovo Tp E14 G6 R5 7535Hs 32Gb Tp E14 G6 R5 7535Hs 32Gb
Tootekood: 21M3002TGE GTIN: 197530759376
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21M3002TGE |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaal | 1,4kg |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib