Sülearvuti Lenovo YOGA Slim 6 14 - Core i5-13500H | 14"-WUXGA-OLED | 16GB | 512GB | EVO | Win11Home | Szara
Tootekood: 83E0003BPB GTIN: 197530159275
Pakkumised
1161,80 € +2,50 € | |||
1175,00 € | |||
1214,13 € | |||
1229,56 € +2,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83E0003BPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1161.80 |
| Max. hind | 1229.56 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib