Sülearvuti Lenovo TP E16 - (21M50025GE)
Tootekood: 21M50025GE GTIN: 198153028962
Pakkumised
769,30 € | |||
774,40 € | |||
791,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21M50025GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | Deutsch |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 769.30 |
| Max. hind | 829.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib