Sülearvuti Asus Vivobook S14 M5406NA R5-7535HS/16GB/1TB/Win11 OLED
Tootekood: M5406NA-QD087W GTIN: 4711387555460
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M5406NA-QD087W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib