Sülearvuti Asus Vivobook 15X i5-1335U/24GB/512/Win11 OLED 120Hz
Tootekood: K3504VA-MA431W GTIN: 4711387504017
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K3504VA-MA431W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib