Sülearvuti HP 840 G8 I7-1165G7/8Gb/256Gb-Ssd/14"Fhd/W11P Wlan/Bt/Cam/Fpr, Smartcard
Tootekood: 8A4D1EA#ABH GTIN: 197961149555
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8A4D1EA#ABH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib