Sülearvuti HP HP 255 G10 AMD Ryzen 7 7730U 39,6cm (15,6 Zoll)(16GB RAM, 512GB SSD, Full HD, Win11 Home)
Tootekood: 9G838ES#ABD GTIN: 198122001231
Pakkumised
670,34 € | |||
690,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9G838ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 670.34 |
| Max. hind | 719.00 |
| Toode lisatud | 2024-05-24 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib