Sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon Touch 14" HD+ Intel i5 3427U 1.8GHz 4GB 180GB Windows 8 Pro
Tootekood: N3NANMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3NANMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 180GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2013-01-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib