Kõvaketas IBM Express 300GB 10K 6Gbps SAS 2.5in SFF G2HS
Tootekood: 49Y6173 GTIN: 5051045099295
Pakkumised
173,30 € | |||
185,30 € | |||
192,05 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 49Y6173 |
| Maht | 300GB |
| Kõvaketta tüüp | 2,5" |
| Liides | SAS 6Gb/s |
| Kiirus | 10000rpm |
| Min. hind | 173.30 |
| Max. hind | 192.05 |
| Toode lisatud | 2013-01-11 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib