Sülearvuti Lenovo TS/X1 Carbon/i7-3667U 8GB 240GB 14" W8P
Tootekood: N3NAQMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N3NAQMS |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | HD+ (1600 × 900) |
| Kõvaketta maht | 240GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2013-01-15 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib