Universaalrehv Bridgestone Turanza All season 6 DriveGuard RFT ( 225/50 R17 98V XL Enliten / EV, runflat )
Tootekood: 225/50R17 COBR 98V TAS6DG GTIN: 3286342388618
Pakkumised
162,94 € | |||
163,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/50R17 COBR 98V TAS6DG |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 50 |
| Diameeter | 17" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Gislaved, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 162.94 |
| Max. hind | 163.18 |
| Toode lisatud | 2024-06-05 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib