Universaalrehv Bridgestone Turanza All season 6 DriveGuard RFT ( 225/45 R18 95W XL Enliten / EV, runflat )
Tootekood: 225/45R18 COBR 95W TAS6DG GTIN: 3286342662411
Eripakkumised
Pakkumised
243,28 € | |||
240,56 € | |||
182,65 € | |||
194,90 €* | |||
194,90 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 225/45R18 COBR 95W TAS6DG |
| Rehvi laius | 225mm |
| Rehvi profiil | 45 |
| Diameeter | 18" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Gislaved, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 182.65 |
| Max. hind | 243.28 |
| Toode lisatud | 2024-06-08 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib