Sülearvuti Asus Vivobook 15X OLED M3504YA-MA313W - R7-7735U | 15.6" | 120Hz | 2.8k | 16GB | 512GB | Win11 Home | hõbedane
Sülearvuti Asus Vivobook 15X OLED M3504YA-MA313W - R7-7735U | 15.6" | 120Hz | 2.8k | 16GB | 512GB | Win11 Home | hõbedane
Tootekood: 90NB1182-M00CV0 GTIN: 4711387465349
Info: https://www.asus.com/
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB1182-M00CV0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2024-06-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib