Sülearvuti Asus Vivobook Pro 16X, 16", OLED, 3.2K, i9, 32 GB, 1 TB, RTX 4070, ENG, must -
Tootekood: K6604JI-MX011W GTIN: 4711387594988
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K6604JI-MX011W |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2024-07-02 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib