Sülearvuti DELL Latitude 5350 2-in-1 - Ultra 7, 32GB, 512GB
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2024-07-14 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib