Sülearvuti DELL Latitude, Intel® Core™ Ultra 7 Processor 165U, 32 GB, 512 GB, 16 ", Intel HD Graphics, hall
Tootekood: N004L765016EMEA_VP_EST GTIN: 141704800000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N004L765016EMEA_VP_EST |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib