Mälu Patriot DDR4 Viper Steel RGB 32GB 2x16GB 3200MHz
Tootekood: PVSR432G320C6K GTIN: 814914029862
Pakkumised
324,14 € | |||
457,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR432G320C6K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 324.14 |
| Max. hind | 457.37 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib