Mälu Patriot DDR4 Viper Steel RGB 16GB 3600MHz
Tootekood: PVSR416G360C8K GTIN: 814914029848
Pakkumised
217,10 € | |||
196,35 € | |||
196,84 € −0,01 € | |||
199,63 € −0,05 € | |||
203,11 € | |||
204,01 € +0,13 € | |||
205,32 € −0,01 € | |||
206,97 € | |||
210,87 € | |||
215,90 € | |||
216,00 € | |||
217,00 € | |||
224,50 € −0,01 € | |||
238,25 € | |||
244,75 € | |||
271,93 € +0,06 € | |||
277,23 € | |||
333,33 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVSR416G360C8K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3600MHz (PC4-28800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 18 |
| Min. hind | 196.35 |
| Max. hind | 339.00 |
| Toode lisatud | 2024-08-12 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib